Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

Goście w Parku Przemysłowo-Technologicznym REVITA PARK

Dodaj komentarz

W Parku Przemysłowo – Technologicznym ‪REVITA PARK‬ zjawił się nasz pierwszy Prelegent z Firmy Progressive AeroPhoto Sp. z o.o. – Pan Krzysztof Bryzgalski, który będzie miał odczyt podczas poniedziałkowego I Forum pt. „Tworzenie map lotniczych terenów zdegradowanych i zanieczyszczonych wraz z ich praktycznym zastosowaniem w remediacji i rewitalizacji terenów”.

bryzgalski

Jednym z naszych następnych Szanownych Gości będzie Pan Janusz Kahl – Prezes NordicHouse, duński, fiński i szwedzki konsul honorowy w Krakowie wygłosi odczyt na temat Klastra SPPC – South Poland Cleantech Cluster , który jest organizacją w formie poczwórnej helixy zapoczątkowaną przez firmy cleantech, instytucje naukowe i badawcze, jednostki publiczne oraz organizacje pozarządowe z regionu Polski Południowej z wizją stworzenia nowych miejsc pracy i rozwoju możliwości handlowych, poprzez aktywizację i rozwój międzynarodowy prężnego Cleantek klastra. Zapraszamy serdecznie.

Na zdjęciach Konsul podczas zwiedzania Parku oraz w trakcie serdecznego spotkania z V-ce Prezes Spółki Optirem – Panią Sylwią Dyrbuś.

khol_liliana khol_liliana2 khol_sylwia

 

Dziękujemy za przybycie i liczymy na owocną współpracę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s