Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

StartNOW zacznij swój biznes już dziś …

Dodaj komentarz

Na terenie Parku Przemysłowo – Technologicznego Revita Park stworzyliśmy Program StartNOW z myślą o osobach, które chcą zrezygnować z pracy na etacie i założyć własną działalność. Proponujemy wynajem powierzchni do pracy w strefie coworkingu, sal konferencyjnych, szkoleniowych oraz meeting-roomów. Wspieramy rozwój start-upów, zwłaszcza z zakresu rewitalizacji i remediacji, poprzez organizowanie szkoleń, konferencji oraz szeregu usług doradczych.

20151016_132619 20151016_132634 20151016_132702 20151016_132715 20151016_132722

W ramach projektu funkcjonują trzy strefy. Strefa biznesu oferuje wynajem przestrzeni coworkingowych. Wynajmując własne biurko otrzymujesz stały dostęp do recepcji, zaplecze kuchenne, sanitarne i profesjonalną obsługę gości. Wirtualny adres, profesjonalna pomoc w prowadzeniu biznesu, dostęp do meeting-roomów, możliwość wynajęcia sprzętu komputerowego to następne plusy ze współpracy z Nami. Jeśli Twoja Firma zajmuje się rewitalizacją i remediacją możesz podjąć współpracę z naszym Laboratorium Technik Rewitalizacji.

strefa biznes

W Strefie Promocji nasi doradcy wesprą Cię udzielając konsultacji przy promocji on-line, marketingu tradycyjnego w zakresie druków małoformatowych i wielkoformatowych. W ekosystemie REVITA PARK masz dostęp do potencjalnych klientów oraz możliwość współpracy.

strefa promocji

W ramach Strefy Nauki proponujemy konsultacje z doradcami. Planując szkolenie lub konferencję dla swoich potencjalnych klientów w ramach działającej Strefy Konferencji pomożemy w wyborze przestrzeni konferencyjno-szkoleniowej, jej aranżacji, a także oferty cateringowej.

strefa nauki

W ramach projektu StartNOW proponujemy dwa pakiety. Pakiet FIRMA oraz Pakiet STANDARD pozwolą na zaspokojenie potrzeb każdego uczestnika projektu.

Oto dlaczego warto skorzystać z projektu StartNOW : biuro otwarte non-stop, biurko no-limited, recepcja 24/7, konsultacje z doradcami, otoczenie biznesowe, sale szkoleniowe i meeting-roomy.

dlacxzego warto

Kontakt :

Manager Projektu – Liliana Bielas – Kostyra – 601 476 736 lub 510 090 048

liliana.bielas@prokonto.pl lub liliana.kostyra@revitapark.pl

Junior Manager Projektu – Joanna Neumann – 607 663 363

joanna.neumann@revitapark.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s