Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

STREFA KONFERENCJI.

Dodaj komentarz

Na terenie Revita Park stworzyliśmy Strefę Konferencji, która jest platformą promocji nowych technologii i innowacji, rewitalizacji oraz budowania własnego wizerunku na innowacyjnym rynku. Strefa ta również umożliwia budowanie relacji inwestorskich między przedsiębiorcami, a uczelniami, jednostkami badawczymi poprzez czynne uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i forach tematycznych odbywających sie na terenie Revita Park.

W ramach współpracy konferencyjnej oferujemy oprócz usług standardowych takich jak dostęp do WiFi, klimatyzacji w pomieszczeniach również pakiet usług dodatkowych:
– Pomoc w promocji przedsięwzięcia na stronie Revita Park oraz w mediach społecznościowych.
– Pomoc w przygotowaniu eventu tj. dostosowanie sali do Państwa potrzeb.
– Rozesłanie zaproszeń na planowany event do najemców Parku ( na życzenie).
– Usługi cateringowe w organizacji przerw kawowych i lunchu.

duża konferencyjna strona główna

W biurowcach przy Żelaznej 17c  i Żelaznej 17d w Katowicach znajdują się powierzchnie biurowe do wynajmu oraz Laboratorium Technik Rewitalizacyjnych, które wspomaga przedsiębiorców w prowadzeniu badań z zakresu rewitalizacji i remediacji. Park dysponuje zapleczem konferencyjnym na ponad 200 osób, salami wykładowymi, mniejszymi salami spotkań oraz salami komputerowymi. Całodobowa ochrona obiektów pozwala na korzystanie z sal nie tylko w godzinach pracy, ale również popołudniami i w weekendy. W ramach Strefy Konferencji wydzielono trzy obszary:
– Komercyjny (biznesowy).
– Szkoleniowy.
– Naukowy ( w ramach obszaru naukowego dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą i bazą dydaktyczną).

biznes szkolenia nauka sale konferencyjne start now

W pierwszym obszarze Strefy Konferencji stworzyliśmy salę wykładową oraz mniejsze sale spotkań biznesowych z dostępem do Business Room-u. W obszarze szkoleniowym oprócz dostosowanej sali wykładowo-konferencyjnej znajdują się dwie sale szkoleniowe, które mogą być wykorzystywane do szkoleń komputerowych, jak i networkingowych. W ramach Strefy Transferu Technologii utworzyliśmy Laboratorium Technik Rewitalizacji, przy którym powstała Innowacyjna Strefa Open Space. W ramach strefy możliwe jest zarówno prowadzenie szkoleń chemicznych, jak i pokazów dla firm, szkół i jednostek badawczych.

rozklad sal w strefie biznes szkolenia nauka strefa biznesu tło strefa nauki tło strefa szkoleń tło

Zapraszamy do kontaktu:

kontakt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s