Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

Witamy w Parku – Pro Business Solutions IT sp. z o.o. sp.k.

Dodaj komentarz

Grupa Pro Business Solutions powstała z myślą o dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu optymalizacji sprzedaży w pełnym łańcuchu dostaw. Działamy głównie w branży FMCG, jednak nasze rozwiązania można z powodzeniem zastosować dla rozwoju dowolnej branży powiązanej z sektorem handlowym. Jesteśmy centrum zrzeszającym praktyków-managerów, każdy z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz bogatym zapleczem kontaktów biznesowych. Przekuwamy oczekiwania Klienta na praktyczne rozwiązania i nowoczesne technologie teleinformatyczne, których wdrożenie zapewnia pożądane efekty pracy, budując przewagę konkurencyjną i usprawniając realizację celów sprzedażowych.

W odpowiedzi na potrzeby rynku, stworzyliśmy autorskie Systemy PRO, które usprawniają pracę naszą i naszych Klientów. Narzędzia te powstały na bazie doświadczeń zdobytych podczas setek godzin audytów i konsultacji oraz kilkuset przeprowadzonych szkoleń. W swoich działaniach obejmujemy obszary takie jak ekspozycja, wydajność i
jakość w sklepach oraz systemy motywacyjne. Ponadto wspieramy naszych kontrahentów w zakresie szkoleń, doradztwa oraz coachingów.

Na bazie wieloletniej działalności wyrobiliśmy sobie pozycję rynkowego lidera. Najlepszą rekomendacją dla naszych systemów są coraz liczniejsi zadowoleni kontrahenci – stosowane przez nas rozwiązania są skrojone na każdą miarę. Współpracujemy z wielkimi koncernami, takimi jak Coca-Cola, Mars, Coty, Orlen, Kompania Piwowarska, Red
Bull, Eurocash czy Atlas.

W zgodnej opinii Klientów, najważniejszymi cechami rozwiązań wdrażanych przez Pro Business Solutions jest ich efektywność i elastyczność. Wszystkie nasze systemy współpracują ze sobą, co pozwala tworzyć kompleksowe rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.

Nasze rozwiązania:

PRO.Exposition to nasz autorski system do zarządzania ekspozycją, którego zadaniem jest wsparcie pracy przedstawicieli handlowych i działów zarządzania kategorią.
Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w dziedzinie Category Managementu, system w 100% wspiera zasady CatMan.

PRO.Display to narzędzie, którego głównym celem jest audyt ekspozycji i półek. Może posłużyć także do raportowania stopnia wdrożenia planogramów. Wtedy raport zawiera szczegółowe statystyki oraz zdjęcia każdej półki i może być użyty jako materiał do pracy ze sklepem i egzekucji umów. Najczęstszym zastosowaniem systemu jest wsparcie programów motywacyjnych dla przedstawicieli handlowych.

PRO.Performance jest systemem, który pozwala kontrolować wyniki sklepów na podstawie aktualnych danych sprzedażowych z kas (obroty i marża). Wyniki te przedstawiane są w przejrzysty sposób w raportach dostępnych online. Kontrola jest możliwa dzięki opcji ustawienia targetów na obroty i marżę oraz przedstawianie w prostym raporcie codziennym procentowego wykonania targetów w miesiącu.

PRO.Quality umożliwia ujednolicenie standardów jakościowych w sieci sklepów, a następnie scentralizowane raportowanie poszczególnych parametrów podczas obchodów. System udostępnia też program premiowy dla pracowników bazujący na powyższych kryteriach. Głównym zadaniem systemu jest poprawa jakości w sklepach, jednak dzięki utrzymywaniu standardów, zwiększa się też efektywność działania i marża w sklepie.

PRO.Gamification to rozwiązanie pozwalające zwiększać efektywność pracy i zaangażowanie pracowników danego przedsiębiorstwa w oparciu o zastosowanie metod grywalizacyjnych. Metody te polegają na zastosowaniu mechanik znanych z gier do pozytywnego modyfikowania zachowań ludzi w sytuacjach niebędących grami. Grywalizacja
pozwala zaangażować ludzi do zajęć, które są zgodne z oczekiwaniami autora projektu, nawet jeśli są one uważane za nudne lub rutynowe. Grywalizacja to jeden z najważniejszych trendów technologicznych i innowacyjny sposób motywowania pozafinansowego.

Consulting PRO to oferowane przez nas szkolenia. Mają one charakter warsztatowy, prowadzone są aktywnymi metodami, angażującymi wszystkich uczestników. Dzięki temu przekazywana wiedza jest łatwiej przyswajalna i częściej wykorzystywana w praktyce.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na stronę internetową Parku –www.revitapark.pl Więcej o naszych Najemcach w zakładce Najemcy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s