Park Przemysłowo-Technologiczny REVITA PARK

Nanotechnologia – przyszłość inżynierii spoiw hydroizolacyjnych

Dodaj komentarz

17 maja 2016 roku w Parku Przemysłowo-Technologicznym Revita PARK odbędzie się konferencja szkoleniowo-biznesowa pod tytułem „Nanotechnologia – przyszłość inżynierii spoiw hydroizolacyjnych”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 9.00.

W ramach spotkania zaplanowano dwa  panele dyskusyjne, w czasie których będzie możliwość zapoznania się z nowym odkryciem w inżynierii spoiw hydroizolacyjnych – mieszankami mineralnymi ClayFill 1 i ClayFill-In. Swoje prelekcje wygłoszą między innymi właściciele Spółki zajmującej się produkcją innowacyjnego nanospoiwa – Pani Grażyna Janik i Pan Roman Kuś (Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno-Wiertniczych w Sosnowcu). Nie zabraknie również prezentacji naszego Parku oraz Laboratorium.

Konferencja biznesowa będzie okazją do poznania zalet nanospoiwa ClayFill, które jest przełomem na rynku inżynierii spoiw hydroizolacyjnych. ClayFill to nowoczesny materiał budowlany, który uszczelnia oraz wzmacnia mechaniczne i filtracyjne parametry gruntów. To również  element konstrukcji barier hydroizolacyjnych powstałych w czasie budowli hydrotechnicznych oraz składowisk odpadów. Nanospoiwo, o trwałości powyżej 10 lat, jest wykorzystywane do odtworzenia posadowienia obiektów zabytkowych, eliminowania dopływów wody do podpiwniczonych części wszystkich budynków.

Zainteresowanych  udziałem w Konferencji prosimy o kontakt na adres email: revitapark@revitapark.pl . Zapisy przyjmujemy do dnia 13 maja 2016 roku.

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s